top of page

ПРО ПРОЄКТ

 

Увага!

 

Прийом заявок на поточному етапі проєкту завершено.

______________

Ми допомагаємо сімʼям з дітьми, які постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну. Проєкт реалізується ГО YМСА Києва у партнерстві з Представництвом Save the Сhildren International в Україні протягом грудня 2022-березня 2023 року.
 

За рахунок цього проєкту ми надамо допомогу 1500 сімʼям з дітьми, які є ВПО та проживають наразі в Хустському районі Закарпатської області,

Дрогобицькому районі Львівської області, м. Києві та м. Тернополі. Та сімʼям, які перебували під окупацією у таких населених пунктах Київської області: Ірпінь, Обуховичі, Красятичі, Мотижин, Велика Димерка, чи таких населених пунктах Чернігівської області: Нова Басань, Новий Биків,  Куликівка, Вересоч, Жуківка, Михайло-Коцюбинське, чи населених пунктах Деснянської селищної об'єднаної територіальної громади; а також сімʼям, які переїхали як ВПО у вищезгадані населені пункти Київської та Чернігівської областей.

Depositphotos_552365656_L.jpg
YMCA-07.png
20220524_153116009.jpg
photo_2022-09-14_23-03-09.jpg
YMCA-07_edited.png
photo_2022-09-14_23-02-56.jpg

Протягом першого етапу проєкту, який відбувався у квітні-червні 2022 року, ми підтримали 570 сімей з дітьми, які постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну. 1500 людей отримали багатоцільові гранти для покриття свої нагальних потреб на загальну суму 9,5 мільйонів гривень.

Всі вони опинились у різних ситуаціях: хтось не може повернутись додому, тому що там ведуться бої або місто в окупації, а хтось уже і зовсім не має дому. Тому ми з ними разом радіємо, що грошові гранти змогли закрити їхні базові потреби: придбати ліки, сплатити комунальні платежі чи телефонний звʼязок, закупити продукти. Разом з тим, ще дуже багато людей потребують допомоги.

 

Тому продовжуємо працювати на перемогу, кожен на своєму фронті.

Хто може отримати грошову допомогу?

 1. Родини з одного або двох батьків (законних опікунів) та двох чи більше дітей, віком до 18 років.

 2. Родини з одного або двох батьків (законних опікунів) та однієї дитини, віком до 18 років, якщо з ними в одному домогосподарстві проживає член сімʼї, що належить до однієї із категорій:

 • літня людина, старша 60 років; 

 • дитина або дорослий з інвалідністю;

 • людина, яка втратила працездатність;

 • вагітна людина;

 • одинока матір.

3. Діти до 18 років, які проживають самостійно.

Допомога надається родинам, які є ВПО, а саме після 24 лютого 2022 року переїхали з місця постійного проживання в м. Київ, м. Тернопіль, населені пункти Дрогобицького району Львівської області та Хустського району Закарпатської області.

 

Та сімʼям, які перебували в окупації у таких населених пунктах Київської області: Ірпінь, Обуховичі, Красятичі, Мотижин, Велика Димерка; у таких населених пунктах Чернігівської області: Нова Басань, Новий Биків,  Куликівка, Вересоч, Жуківка, Михайло-Коцюбинське; та населених пунктах Деснянської селищної об'єднаної територіальної громади; а також сімʼям, які переїхали як ВПО у вищезгадані населені пункти Київської та Чернігівської областей.

Уважно ознайомтесь з документом "Умови надання грошової допомоги для внутрішньо переміщених сімей з дітьми".
 

Якщо ваша родина відповідає вказаним критеріям та потребує допомоги в цей скрутний час, вам необхідно заповнити анкету попередньої реєстрації. У заявці потрібно вказати імена, прізвища, по батькові, місце проживання усіх членів родини, а також контактну інформацію.


Анкета попередньої реєстрації для внутрішньо переміщених сімей з дітьми.

Анкета попередньої реєстрації для сімей, які перебували під окупацією у Київській та Чернігівській областях.

 

Подання попередньої заявки не гарантує отримання грошової допомоги. Адже кількість родин, яким ми можемо допомогти, обмежена. У будь-якому разі, наші координаторки зв'яжуться з вами.

Допомога надається за умови, якщо ви не отримували грошову допомогу в рамках будь-якого проєкту Save the Children International у 2022 році, а також інших міжнародних організацій.

Як отримати грошову допомогу?

Які документи необхідно надати?

 • довідки внутрішньо переміщених осіб на кожного з членів родини (для внутрішньо переміщених осіб);

 • паспорт матері та/або батька (законних опікунів);

 • свідоцтво про народження дитини чи дітей, а якщо дитина старше 14 років, то додатково паспорт такої дитини;

 • реєстраційний номер облікової картки платника податків (для батьків та за наявності - для дітей);

 • IBAN банківського рахунку та ПІБ власника цього рахунку;

 • довідки про хронічні хвороби або наявність інвалідності (за наявності).

  ​У випадку, якщо ваша родина опинилась у скрутному матеріальному становищі, але ви не маєте одного або декількох перелічених документів, зверніться на нашу гарячу лінію:
  +38 067 318 14 22 або +38 050 012 49 82, і ми проконсультуємо вас щодо можливих варіантів допомоги.

Яка сума грошової допомоги?

Сума грошової допомоги базується на розмірі прожиткового мінімуму, прогнозованого на квітень 2022 року, та становить 2200 грн (дві тисячі двісті гривень) на кожного члена родини в місяць. Допомога надаватиметься протягом трьох місяців.

 

Наприклад, якщо ваша родина складається з мами, тата та двох дітей, то ви отримаєте грошову допомогу щомісяця протягом трьох місяців у розмірі 8 800 гривень = 2 200 грн х 4 особи.


Увага! Якщо ви вже отримували грошову допомогу в розмірі 2200 гривень на особу від іншої організації за підтримки Save the Children International, ви не зможете отримати грошову допомогу від YMCA Kyiv. Це один і той самий вид допомоги, який реалізують різні організації.

bottom of page