ПРО ПРОЄКТ

 

Проєкт покликаний підтримати сімʼї з дітьми, які були змушені переїхати з регіонів постійного проживання або втратили житло у зв’язку з початком повномасштабної війни в Україні. Проєкт реалізується ГО «YМСА Києва» у партнерстві з Представництвом Save the Сhildren International в Україні протягом вересня-грудня 2022 року. 

За рахунок цього проєкту ми надамо допомогу 4500 людям, які є ВПО та проживають наразі в: Хустському районі Закарпатської області, Трускавецькому районі Львівської області, місті Києві, місті Кропивницькому. А також тим людям, житло яких було частково або повністю зруйноване у таких населених пунктах Київської області: Ірпінь, Обуховичі, Красятичі, Мотижин, Велика Димерка. Підтримка для сім’ї складає 2200 грн в місяць на кожного члена сім’ї протягом трьох місяців.

Depositphotos_552365656_L.jpg
YMCA-07.png
20220524_153116009.jpg
photo_2022-09-14_23-03-09.jpg
YMCA-07_edited.png
photo_2022-09-14_23-02-56.jpg

Протягом першого етапу проєкту, який відбувався у квітні-червні 2022 року, ми підтримали 570 сімей з дітьми, які постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну. 1500 людей отримали багатоцільові гранти для покриття свої нагальних потреб на загальну суму 9,5 мільйонів гривень.

Всі вони опинились у різних ситуаціях: хтось не може повернутись додому, тому що там ведуться бої або місто в окупації, а хтось уже і зовсім не має дому. Тому ми з ними разом радіємо, що грошові гранти змогли закрити їхні базові потреби: придбати ліки, сплатити комунальні платежі чи телефонний звʼязок, закупити продукти. Разом з тим, ще дуже багато людей потребують допомоги.

 

Тому продовжуємо працювати на перемогу, кожен на своєму фронті.

Хто може отримати грошову допомогу?

Ми допомагаємо родинам в Україні, які:

 • складаються з одного або двох батьків (законних опікунів) та двох чи більше дітей віком до 18 років;

 • складаються з одного або двох батьків (законних опікунів) та однієї дитини віком до 18 років за умов якщо в сім’ї є: літня людина старше 60 років,  або дитина/дорослий з інвалідністю, або член сім’ї, який тимчасово чи повністю втратив працездатність, або вагітна людина, або матір-одиначка.

 • самостійно проживаючі діти, яким не виповнилося 18 років

 • є внутрішньо переміщеними особами, а саме після 24 лютого 2022 року переїхали з місця постійного проживання в одне з таких міст:  Кропивницький, Трускавець та Трускавецький район, Хуст та Хустський район;

 • є мешканцями Київської області, житло яких було частково або повністю зруйноване у таких населених пунктах: Ірпінь, Обуховичі, Красятичі, Мотижин, Велика Димерка. 

 • ще не отримували грошову допомогу в рамках будь-якого проєкту Save the Children International у 2022 році.

Уважно ознайомтесь з документом "Умови надання грошової допомоги для внутрішньо переміщених сімей з дітьми".
 

Якщо ваша родина відповідає вказаним критеріям та потребує допомоги в цей скрутний час, вам необхідно заповнити анкету попередньої реєстрації на нашому сайті. У заявці потрібно вказати імена, прізвища, по батькові, місце проживання усіх членів родини, а також контактну інформацію.

 

Якщо виникнуть труднощі, зверніться на нашу гарячу лінію +38 067 318 14 22 або +38 050 012 49 82.

 

Зверніть увагу, що подання попередньої заявки не гарантує отримання грошової допомоги. Адже кількість родин, яким ми можемо допомогти, обмежена. У будь-якому разі, наші координаторки зв'яжуться з вами.

Як отримати грошову допомогу?

Які документи необхідно надати?

 • довідки внутрішньо переміщених осіб на кожного з членів родини;

 • паспорт матері та/або батька (законних опікунів);

 • свідоцтво про народження дитини чи дітей; 

 • а якщо дитина старше 14 років, то додатково паспорт такої дитини;

 • реєстраційний номер облікової картки платника податків (для батьків та за наявності - для дітей);

 • IBAN банківського рахунку та ПІБ власника цього рахунку;

 • довідки про хронічні хвороби або наявність інвалідності (за наявності).

  ​У випадку, якщо ваша родина опинилась у скрутному матеріальному становищі, але ви не маєте одного або декількох перелічених документів, зверніться на нашу гарячу лінію: +38067 318 1422 або
  +38 050 012 49 82, і ми проконсультуємо вас щодо можливих варіантів допомоги.

Яка сума грошової допомоги?

Сума грошової допомоги базується на розмірі прожиткового мінімуму, прогнозованого на квітень 2022 року, та становить 2200 грн (дві тисячі двісті гривень) на кожного члена родини в місяць. Допомога надаватиметься протягом трьох місяців.

 

Наприклад, якщо ваша родина складається з мами, тата та двох дітей, то ви отримаєте грошову допомогу щомісяця протягом трьох місяців у розмірі 8 800 гривень = 2 200 грн х 4 особи.


Увага! Якщо ви вже отримували грошову допомогу в розмірі 2200 гривень на особу від іншої організації за підтримки Save the Children International, ви не зможете отримати грошову допомогу від YMCA Kyiv. Це один і той самий вид допомоги, який реалізують різні організації.